Platynki

Szanowni Państwo, tzw. platynki standartowo są produkowane z folii aluminiowej, nasza drukarnia oferuje je na materiałach alternatywnych które doskonale zgrzewają się z każdym podłożem wykonanym na bazie tworzywa sztucznego (PE, PS, PP).

Platynki wykonane z naszego materiału charakteryzują się wysoką jakością nadruku i estetyką wyglądu. Zapewniają także dużą wytrzymałość opakowania w szczególności na uszkodzenia mechaniczne często spotykane przy platynkach aluminiowych. Produkty ciekłe i maziste oraz inne wymagające szczelnego zamknięcia, tzw. "łatwo otwieralnego", pakowane są obecnie w różnego rodzaju termoformowane kubki czy też pudełka i zamykane przy użyciu platynek, najczęściej z folii Alu. Proponujemy w zamian platynki z tworzyw sztucznych lub laminatu papieru kredowanego z polimerem zapewniającym łatwy zgrzew tzw. „easy peal”.

Główne argumenty przemawiające za naszymi platynkami to lepsza jakość nadruku i odwzorowania kolorów oraz lepsza wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Materiały z którego są wykonane pozwalają producentom na kontrolę gotowego produktu na obecność metali.

Zaufali nam: