Współpracujemy

z wieloma agencjami reklamowymi i innymi drukarniami a także wieloma firmami korzystającymi z usług poligraficznych. Proponujemy najwyższą precyzję druku, terminowość i szybkość usług. Najwyższą jakość zapewniają dobrze wyszkoleni drukarze (pracownicy) i dla których maszyna jest narzędziem wykorzystania wiedzy i umiejętności.

Technologia

Poprzez te kilkadziesiąt lat działalności ciągła rozbudowa parku maszynowego oraz zdobywane doświadczenie stale rozszerza naszą ofertę handlową, a tym samym zwiększa atrakcyjność naszych usług.

Specjalizujemy się

w druku etykiet IML, platynek na podłożach poliestrowych i laminatach, zawieszek i etykiet na kwiaty drukowanych na plastikowych materiałach twardych i miękkich oraz drukiem offsetowym na papierach i kartonach w technice UV i konwencjonalnej.

h
Jakość i doświadczenie

Drukarnia Top-Pol istnieje na rynku poligraficznym od 1989 roku. Przez te wszystkie lata zbieraliśmy wiedze i umiejętności, które pozwoliły udowodnić naszą jakość najwyższym certyfikatem BRC. Zdobycie certyfikatu ułatwiła odpowiednia strategia Lean Management, oraz system zarzadzania produkcją HiFlow solutions.

Ekologia

do produkcji używamy wyłącznie farb wodorozcieńczalnych oraz materiałów uszlachetniających o niskiej migracji do środowiska. Stosowana przez nas technologia druku, wykorzystująca światło LED UV, dodatkowo wspomagana instalacją fotowoltaiczną, znacznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Jesteśmy EKO.

Pracujemy

na różnego typu maszynach drukarskich Heidelberg i Koenig & Bauer,
które są synonimem najwyższej jakości druku na całym świecie.