IML Labels

 

Mamy przyjemność zaoferować Państwu najnowszej generacji etykiety łączone z podłożem metodą zatrysku IN-MOULD-LABELING. Technologia IML polega na łączeniu etykiety z opakowaniem bezpośrednio w trakcie procesu produkcyjnego opakowania i łączy się z nim jeszcze w jego fazie płynnej.

Ponieważ zarówno opakowanie jak i etykieta wykonane są z tego samego tworzywa istnieje możliwość ich łatwego recyklingu, a tym samym znacznego zmniejszenia wysokości opłat produktowych obowiązujących w świetle nowej Ustawy o Ochronie Środowiska. Przy współpracy z niektórymi organizacjami odzysku koszta te mogą być niższe nawet o ponad 30% (!). Jednakże Etykieta, która nadaje się do zastosowania w procesie IML musi spełniać wiele wymagań technicznych. Musi między innymi charakteryzować się odpowiednim poziomem elektrostatyki, przewodzenia ciepła, przenikalności powietrza jak i niezbędną sztywnością.

Oferowane przez nas etykiety spełniają wszelkie normy wymagane w technologii IN MOULD LABELING, a zastosowane podłoże idealnie wulkanizuje się w bardzo wysokich temperaturach bez jakichkolwiek efektów ubocznych. Zapewniamy przy tym najwyższą jakość nadruku nieulegającego jakimkolwiek uszkodzeniom zarówno podczas produkcji opakowań jak i konfekcjonowania w nie produktów u Klienta.

W naszym studiu graficznym realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty, przy powstawaniu których należy brać pod uwagę skomplikowany proces technologiczny.

Kody EAN na etykietach są weryfikowane pod kątem zgodności z normą ISO.